Apie mus

UAB „BALTIC MASTER“ – daugelio žinomų pasaulinio lygio gamintojų atstovė, savo veiklą pradėjusi 1993 metais. Šiandien „BALTIC MASTER“ gali pasiūlyti savo klientams pilną paslaugų paketą iš vienų rankų: nuo projekto iki įrangos tiekimo, montavimo bei aptarnavimo.

Būdami sėkmingi savo srityje nutarėme įžengti į internetinę erdvę ir pasiūlyti savo atstovaujamų tiekėjų produkciją įsigyti greičiau ir patogiau. Su šia idėja 2018 metais atsirado E-Gastro elektroninė parduotuvė. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti įvairią virtuvės įrangą ir prietaisus geromis kainomis!

Mūsų el. parduotuvėje rasite įvairią virtuvės įrangą maisto ruošimui ir šaldymui, nerūdijančio plieno baldus, virtuvės reikmenis, indus ir stalo įrankius, stalo serviravimo priemones, reikmenis švediškam stalui ir išvažiuojamiesiems renginiams, baro ir kavinių reikmenis, picerijų ir kebabinių reikmenis, higienos priemones ir begalę kitų reikalingų pagalbininkų Jūsų virtuvėje.

Mūsų tikslas – padėti Jums išsirinkti optimalias kepimo ar konditerijos pramonei skirtas priemones, kurios labiausiai atitinka Jūsų verslo poreikius, ir įgalina Jus sėkmingai išsilaikyti sudėtingoje konkurencinėje verslo aplinkoje. Galimos konsultacijos gamybiniais – technologiniais klausimais.

Mes patys turime stiprią techninę bazę ir gaminame baldus, vežimėlius, plautuves, lentynas, stovus, virykles, įrengimų priedus ir daug kitų, reikalingų klientų poreikiams įrengimų bei priemonių. Esame sukaupę didelę patirtį šildymo – šaldymo, vėdinimo – kondicionavimo prekybos įrangos srityse. Lankstus įrengimų garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Turime didelę duomenų bazę su technine dokumentacija. Mūsų klientai – daugelis prekybos centrų, maisto pramonės, sandėliavimo, visuomeninio maitinimo ir kitų įmonių.

„BALTIC MASTER“ komanda