Apie mus

UAB “BALTIC MASTER” – daugelio žinomų pasaulinio lygio gamintojų atstovas, savo veiklą pradėjęs 1993 metais. BALTIC MASTER gali pasiūlyti savo klientams pilną kompleksą paslaugų iš vienų rankų: nuo projekto iki įrangos tiekimo, montavimo bei aptarnavimo. Būdami sėkmingi savo sferoje nutarėme įžengti į internetinę erdvę ir pasiūlyti savo atstovaujamų tiekėjų produkciją įsigyti greičiau ir patogiau. Su šia idėja - 2018 metais atsirado E-Gastro elektroninė parduotuvė, pradėjusi savo veiklą 2019 metų sausio mėnesį.

Mūsų pagrindinė užduotis – padėti Jums išsirinkti optimalias kepimo ar konditerijos pramonei skirtas priemones, kurios labiausiai atitinka Jūsų verslo poreikius, ir įgalina Jus sėkmingai išsilaikyti sudėtingoje konkurencinėje verslo aplinkoje. Galimos konsultacijos gamybiniais – technologiniais klausimais.

Mes patys turime stiprią techninę bazę ir gaminame baldus, vežimėlius, plautuves, lentynas, stovus, virykles, įrengimų priedus ir daug kitų, reikalingų klientų poreikiams įrengimų bei priemonių. Esame sukaupę didelę patirtį šildymo – šaldymo, vėdinimo – kondicionavimo prekybos įrangos srityse. Lankstus įrengimų garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Turime didelę duomenų bazę su technine dokumentacija. Mūsų klientai – daugelis prekybos centrų, maisto pramonės, sandėliavimo, visuomeninio maitinimo ir kitų įmonių.