Gamintojai

E-Gastro.lt rasite profesionalią virtuvės įrangą, kurią tiekia žinomi pasaulio gamintojai.

                                                    


Hendi Tools for Chefs

„Hendi Tools for Chefs“ – tai įvairios maisto ruošimo įrangos, virtuvės ir stalo įrankių bei indų tiekėjas, savo asortimente turintis daugiau nei 4 000 gaminių: virtuvės įrangos ir įrankių, gruzdintuvių, elektrinių ir dujinių prietaisų, patiekalų serviravimo indų ir stalo įrankių, net porceliano gaminių.

Įkurta 1934 m., „Hendi“ išaugo į tarptautinę kompaniją su filialais Nyderlanduose, Austrijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Jungtinėje Karalystėje, Graikijoje, Italijoje ir Honkonge.

Kompanija nuolat kuria inovatyvius produktus, pritaikytus klientų poreikiams ir atitinkančius aukščiausius kokybės reikalavimams. „Hendi“ garantuoja greitą pristatymą, nes turi didelį logistikos centrą Nyderlanduose ir daug sandėlių įvairiose Europos šalyse, todėl produktai Jus pasieks greitai.

Rational AG
Vokietijos gamintoja „Rational“ yra konvekcinių krosnių rinkos lyderė, užimanti net 53 % visos pasaulinės rinkos šiame segmente. Kompanijoje trečdalį darbuotojų sudaro profesionalūs virtuvės šefai, todėl „Rational“ puikiai supranta savo klientų poreikius ir siūlo sprendimus, padedančius gaminti efektyviau, išmaniau ir patogiau.
Sagi

Nuo 1980 m. „Sagi“ prekės ženklas yra siejamas su patikima ir didelio našumo profesionalia šaldymo įranga Italijoje ir kitose šalyse. „Sagi“ išsiskiria savo tvirtu ir funkcionaliu dizainu bei aukštos kokybės produktais – šaldytuvais, šaldikliais, šaldymo spintomis ir stalais.

Itin našūs ir aplinkai draugiški „Sagi“ įrenginiai skirti viešbučių, restoranų, valgyklų, konditerijos, ledų ar užkandžių parduotuvių profesionalioms virtuvėms.

Waring
„Waring“ – pirmieji pristatę plaktuvą Amerikoje 1937 m., šiandien yra vienas geriausių profesionalios maisto ruošimo technikos gamintojų, savo asortimente turintis įvairių plaktuvų ir mikserių, grilių, gruzdintuvių, pjaustyklių ir kitų prietaisų. Su „Waring“ įrenginiais dirba geriausi pasaulio šefai – per 80 metų istoriją kompanijos gaminami prietaisai užsitarnavo savo vardą, kaip itin kokybiški ir inovatyvūs.