Šefo blogas

E-Gastro: Vasaros nuolaidos 2020

2020 - 06 - 09

E-Gastro.lt skelbia karščiausius pasiūlymus, kad Jūsų vasara būtų dar geresnė! Nuolaidos griliams, plaktuvams, ledo generatoriams ir ledukų formelėms.

Šiuo metu taikome nuolaidas šiems produktams:

  • 8 litrų talpos gruzdintuvė Blue Line – nerūdijančio plieno korpuso su nerūdijančia plieno talpa aliejui. Tolygus temperatūros iki 190 C reguliavimas ir termostatas, apsaugantis nuo perkaitimo. Rinkinyje yra krepšys ir dangtis.
  • Vienpusis kontaktinis grilis su rifliuotu paviršiumi – puikiai tinka ruošti karštus Panini sumuštinius, dešreles ir kitus užkandžius.
  • Dvigubas kontaktinis grilis su rifliuotu paviršiumi – grilyje sumontuoti du nepriklausomai valdomi termostatai. Darbinis paviršius - 475x230 mm.
  • Belgiškų vaflių vaflinė – vienu metu galima kepti 2 vaflius, nelimpantis ketaus paviršius, termostatas su tolygiu temperatūros reguliavimu.
  • Silikoninės ledukų formelės, skirtos šaldyti skirtingų formų ledukus: kubeliai, dideli sferiniai rutuliai ar XL dydžio ledo kubams, puikiai tinkantiems viskiui ir kitiems gėrimams.
  • Didelio galingumo plaktuvas - puikiai tinka vaisiams ir daržovėms smulkinti, paprastiems kokteiliams, tirštiems kokteiliams ir desertams ruošti bei ledui smulkinti. Rinkinyje yra nuimamas nedūžtantis 2,5 l talpos indas su dangteliu ir stūmikliu, indas atsparus temperatūrai nuo -40 ˚C iki +90 ˚C. Variklis su tolygiu greičio reguliavimu.
  • Pieno kokteilių plaktuvas – tinka ruošti frape, pieno kokteilius bei šerbetus. Aliuminio korpuso, indas 0,5 L talpos, variklio greitis 15 000 aps./ min.
  • Ledukų generatorius Kitchen Line 12 – stalinis modelis, korpusas pagamintas iš ABS plastiko. Užpilamojo tipo, našumas 12 kg/24 val., rezervinės atsargos 3,2 kg - 9 kubeliai/ciklas (pasirinktinai 3 dydžiai), veikia neprijungiant prie vandens šaltinio.

Daugiau gerų pasiūlymų rasite skiltyje Išpardavimas.

Nerandate, ko ieškote, ar reikia patarimo? Konsultuojame el. paštu eprekyba@balticmaster.lt ir telefonu +370 610 60 936.