Šefo blogas

Konvekcinių krosnių lyderė - Rational

2020 - 03 - 13

Pristatome gamintojus-partnerius, kurių dėka galime pasiūlyti geriausius sprendimus restoranams, kavinėms ir kitoms maitinimo įstaigoms.

Vienas iš svarbiausių „Baltic Master“ partnerių – Vokietijos gamintoja „Rational“, konvekcinių krosnių rinkos lyderė, užimanti net 53% visos pasaulinės rinkos šiame segmente.

„Rational“ kiekvienais metais investuoja į naujausias technologijas, personalo mokymus - tai padeda optimizuoti jūsų kaštus. Atsižvelgiant į kitų šalių poreikius,  gamintoja diegia vietines kalbas, lengvą prieigą pačiame įrenginyje skaityti instrukcijas ir rekomendacijas gimtąja kalba. Be to yra įdiegti procesai, kurie leidžia ruošti maistą nakties metu ir be žmogaus dalyvavimo. Tereikia pasirinkti tinkamą procesą, įdėti produktus ir eiti ilsėtis.

Funkcija „Connected Cooking“ leidžia pajungus konvekcinę krosnį prie interneto stebėti, kontroliuoti ir valdyti joje vykstančius kepimo ar plovimo procesus, programuoti ir kurti meniu, parsisiųsti receptus iš „bibliotekos“ ar nuskaityti įrenginio  HACCP protokolą už praėjusį 6 mėnesių laikotarpį. Visą tai atliekama mobilaus įrenginio - išmanaus telefono, planšetės ar kompiuterio  pagalba, iš bet kurios pasaulio vietos, kurioje veikia internetas. 

Keli faktai apie „Rational“ konvekcines krosnis:

 1. Visuomet garantuoja vienodą patiekalo kokybę;
 2. Galimybė standartizuoti gaminamo produkto receptūras skirtinguose gamybos taškuose; 
 3. Lengva valdyti netgi nekvalifikuotam personalui;
 4. Minimalios eksploatacinės išlaidos;
 5. Nereikalauja stebėjimo ar monitoringo resursų;
 6. Kepkite skirtingus maisto produktus tuo pačiu metu;
 7. Automatinis valymas ir kalkių pašalinimas.

Dar keletas faktų kurie padeda taupyti kasdien su „Rational“:

 1. Žaliavos sunaudojimas sumažinamas iki 10%;
 2. Aliejaus ir riebalų patiekalui ruošti naudojimas – sumažinamas iki 95%;
 3. Energijos taupymas iki 28%;
 4. Darbo jėgos sąnaudos – mažesnės iki 30%;
 5. Įrenginio funkcionalumas leidžia sutaupyti daugiau nei 30% kitų įrenginių užimamo ploto; 
 6. Investicijos atsiperka per trumpą laiką (priklauso nuo jūsų gamybos apimčių).

Tai tik vienas iš daugelio „Baltic Master“ siūlomų įrenginių ir technologijų, kurias pristatome Jums ir tuo prisidedame prie jūsų verslo sėkmės.

Planuodami investiciją naujai kuriamam verslui ar įrangos atnaujinimui, naudokitės profesionalų patarimais ir konsultacijomis. Tai padės ne tik greičiau atsipirkti Jūsų investicijoms, bet sumažinti kasdienes išlaidas ir apsisaugoti nuo „žmogiškojo faktoriaus“ klaidų ir optimizuoti išlaidas personalui.

Reikia konsultacijos? Pasitarkime!

Marius Savanevičius
Tel. 8 686 51 202
el. p. marius.savanevičius@balticmaster.lt