Konvekcinė garų krosnelė „Millennial Black Mask Bakery“, 10 × 600 × 400 mm – su elektroniniu valdymu, elektrinė, Tecnoeka

Šiuolaikinių garų krosnelių „Millennial Black Mask“ serija. Pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai – išjungus krosnelę, juodas jutiklinis 7 colių ekranas visiškai susilieja su juoda durelių danga.

Konvekcinės garų krosnelės „Black Mask Gastro“ turi mažesnę kepimo kamerą, bėgelius kepimo skardoms GN 1/1 Konditerinės ir duonos kepimo konvekcinės garų krosnelės „Black Mask Bakery“ turi didesnę kepimo kamerą, bėgelius 600 x 400 mm dydžio skardoms.

Abiejų rūšių krosnelės gali būti keturių skirtingų dydžių, leidžiančių pasirinkti tinkamiausią, kurioje gaminama nuo 72 iki 480 patiekalų per dieną.

Konvekcinėse garų krosnelėse „Millennial Black Mask“ pritaikyti du patentuoti technologiniai sprendimai: Airflowlogic ™ Inovatyvus deflektoriaus (ventiliatoriaus gaubto) dizainas. Naujo dizaino privalumas – geresnė oro cirkuliacija, todėl maistas kepamas tolygiai kiekviename lygyje ir kiekvienoje kepimo skardos GN arba 600 х 400 mm dydžio skardos vietoje. Gaminkite su malonumu. Pasirinkdami Airflowlogic ™ patentuotą „Millennium“ krosnelę, jūs renkatės aukščiausios kokybės virtuvės įrangą.

Humilogic ™ Nauja drėkinimo sistema, tiekianti vandenį tiesiogiai nuo ventiliatoriaus. Užtikrinamas aukštas drėgmės lygis bei mažos vandens sąnaudos. Dėl šios sistemos, garai prasiskverbia į pagamintų patiekalų vidų, paryškindami jų natūralų skonį ir kvapą Humilogic ™ – tai sprendimas, skirtas geriausiems ir siekiantiems tobuliausių darbo rezultatų virtuvės šefams.

VIENO TAŠKO TEMPERATŪROS MATAVIMO ZONDAS

Vieno taško temperatūros matavimo zondas nustato ir matuoja temperatūrą gaminamo patiekalo viduje.

ELEKTRONINIS 7 COLIŲ SPALVOTAS JUTIKLINIS EKRANAS Elektroninis valdymas leidžia tiksliai nustatyti norimus gaminimo parametrus. Visi parametrai ir funkcijos žymimos skaičiais ir simboliais „Millennial Black Mask“ valdymo ekrane yra daug labai įdomių ir inovacinių funkcijų:

AUTOMATINĖ PLOVIMO SISTEMA (PARINKTIS – įrengiama tik gamykloje) Standartiniame komplekte, elektrinėse „Gastro“ ir „Compact“ krosnelėse nustatomos 4 plovimo programos (ECO, NORMALI, INTENSYVI, SKALAVIMO), kurios pritaikytos skirtingiems kameros užterštumo lygiams. Įrengta plovimo galvutė leidžia sutaupyti iki 30 proc. vandens, tai ne tik taupo pinigus, bet ir tausoja aplinką Ši parinktis nebūtina dujinėje versijoje PRE-HEATING – leidžia įkaitinti krosnelės kamerą 30 laipsnių aukščiau nustatytos temperatūros HOLDING – leidžia pagamintus patiekalus laikyti gana aukštoje temperatūroje.

COOLDOWN – leidžia greitai atvėsinti krosnelės kamerą naujam gaminimo ciklui, kuriam reikia mažesnės temperatūros USB jungtis receptams ir HACCP duomenims atsisiųsti PROOFER – veikia kaip kildinimo kamera. Ši funkcija itin naudinga duonos kepimo ir konditerijos krosnelių versijoje.

HOLDING CABINET – krosnelė veikia kaip pokylių spinta, palaiko serviravimo ir tinkamą patiekalų drėkinimo iki jų patiekimo temperatūrą.

Atidėtas krosnelės įjungimas iki 24 valandų – naudinga funkcija, iš anksto paruošianti krosnį darbui ar patiekalui gaminti dar iki aptarnaujančio personalo atvykimo į darbą. Receptų knyga su 100 patiekalų, kiekvienas receptas turi 10 žingsnių nustatymus 3 ventiliatoriaus greičiai: maksimalus 2800 aps./min., minimalus – 1500 aps./min Ventiliatoriaus galia: normali, pusiau statinė, ½ galios.

Maisto gaminimas naudojant funkciją DELTA T 10 pakopų garų susidarymo krosnelėje reguliavimas,

Temperatūrą galima reguliuoti nuo 30 °C iki 270 °C elektrinėse krosnelėse ir nuo 30 °C iki 260 °C dujinėse krosnelėse Darbo laiko nustatymas iki 11 val. 59 min. arba nenutrūkstamas darbo režimas NON STOP, galimybė išsaugoti datą ir laiką

KITI „MILLENNIAL BLACK MASK“ KROSNELIŲ PARAMETRAI: Saugios durelės – atidaromos 60°, 90°, 120° ir 180° laipsnių kampu ir apsaugo operatorių nuo nudegimų nekontroliuojamai judant durelėms.

Dvigubos stiklinės kameros durelės ir LED apšvietimas leidžia lengvai stebėti gaminimo procesus krosnelėje Išorinis krosnelės stiklas – su gravitaciniu aušinimu užtikrina saugesnį personalo darbą Iš dešinės įrengti durelių vyriai. Galima užsisakyti krosneles su vyriais iš kairės pusės – tai mokama paslauga, atliekama gamykloje. Nėra galimybės keisti durelių ateityje Lengvai atidaromas vidinis durelių stiklas leidžia lengvai jas valyti Durų tarpiklį, pagamintą iš patvaraus ir aukštai temperatūrai atsparaus silikono, sumontuotą orkaitės korpuse, lengva pakeisti, nereikia kreiptis į aptarnavimo tarnybą Izoliuotas krosnelės korpusas ne tik taupo elektros energiją, bet yra saugus virtuvės personalui Gaminimo metu krosnelėje susidarantis kondensatas (ypač gaminant kombinuotus patiekalus ir garuose), surenkamas į specialų, po durelėmis įrengtą, lataką. Sausos grindys po krosnimi ir šalia jos – personalo saugaus darbo garantija Krosnelės kamera pagaminta iš kokybiško nerūdijančiojo plieno AISI 304 Kepimo kamera yra štampuota, su suapvalintais kampais, todėl krosnelę lengva išvalyti.

Našumas: 180–300 patiekalų per dieną. Atstumas tarp kreipiamųjų: 80 mm. Ventiliatorių su autoreversu skaičius: 3.

Kodas: MKF1064BM
Pasiūlykite kainą

Pastaba: tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje, taip pat paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje.
Susijusios prekės